Lionsclub doneert € 3.625 aan het Jeugdfietsenplan
Op 5 juni waren Chris Wauters en Jan Leen Bos aanwezig bij het Goede Doelen Golftoernooi van de Lionsclub Nootdorp-Pijnacker. Aan dit gezellige toernooi op golfbaan Hitland in Capelle a/d IJssel deden zo’n 30 golfers mee. Een groot deel van het inschrijfgeld was bestemd voor een goed doel en dit jaar viel de keuze op het TCP Jeugdfietsenplan. Daar zijn we natuurlijk ontzettend blij mee!
Chris vertelde de aanwezigen kort over TCP, onze 40 jeugdleden en het fietsenplan. Jan Leen had een fiets meegenomen en gaf uitleg over de keuze voor de fietsen en het traject dat is doorlopen om goede, kwalitatieve fietsen aan te schaffen.
Daarna volgde het moment waar iedereen nieuwsgierig naar was: de bekendmaking van de opbrengst. Door de enthousiaste deelname kwam de totale opbrengst uit op maar liefst € 3.625,-.
Wij bedanken de Lionsclub Pijnacker-Nootdorp en alle deelnemers van harte voor deze fantastische bijdrage. Met deze donatie kunnen we volgend jaar een set nieuwe jeugdfietsen kopen en onze jeugd laten kennismaken met het plezier van (toer)fietsen.


