Meer nieuwsberichten
Aankomende events
Kilometerklassement
Zadelpen Archief
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden nieuwsbrief TCP

      
      
      

 


Vakantie, genieten…

Uit de bestuurskamer…

Het is vakantietijd, ook voor het bestuur van TCP. Even met volle teugen genieten van de wielerrondes in ons dorp en het mooie weer.

Het was een feest in Nootdorp langs de hekken van de wielerronde. Mooi weer en een groot scherm om de Olympische Spelen te volgen. Het was niet alleen gezellig, maar ook spannend of de hockeymannen goud zouden halen. En dat deden ze, wat een herrie kunnen wielerliefhebbers dan maken.

Ook de 65ste ronde van Pijnacker was weer goed bezocht en met de derny’s als eindshot zat de sfeer er goed in.

We hebben het druk gehad met de sportzomer dit jaar. Voetbal, Olympische Spelen en de Tour. En wat denkt u van de Tour de Femmes. Nederland staat op zijn kop met een mooie reclame voor Rotterdam en de organisatie. Demi Vollering leek op een eenvoudige Tourzege af te gaan, maar een val bij een onoverzichtelijke rotonde gooide roet in het eten. Of is het nu juist weer leuk kijken naar de Tour? Met de echte bergen op zaterdag en zondag konden we er goed voor zitten. En wat zijn dan 4 seconden! Voor Demi was het helaas net te weinig om de gele trui mee naar huis te nemen. Maar wat hebben we genoten van de spannende strijd op de Alpe d’Huez.

TCP kon in de vakantie elke week weer vanuit het Baken starten en daar is goed gebruik van gemaakt. Vanaf 25 augustus gaan we weer voor het klassement en wordt het rondje Vinkenveen verreden.

Dan zijn we goed op dreef met kledinglijn 3.0. Wil je nog aansluiten als Gouden Sponsor met je bedrijfslogo op de borst of rug? Er is nog ruimte.

Er is nog één pasavond te gaan. Ben je nog niet geweest, kom gezellig langs op 29 augustus van 19.30 tot 21:00 uur in de Viergang. Dan weet je zeker dat je de juiste maat bestelt.

Geniet nog van het mooie weer en de vakantie. We zien je graag weer terug op de fiets.

Namens het bestuur,

Marc van Buijtene